Galeria


Bierzmowanie - 25.06.2020r.
Koncert w wykonaniu muzyków z Bydgoszczy pod dyrekcją pani dr Katarzy Szewczyk - 21.06.2020r.
Boże Ciało - 11.06.2020r.
Wniebowstąpienie Pańskie - 24.05.2020r.
Wielki Czwartek - 9.04.2020r.
Wielki Piątek - 10.04.2020r.
Wigilia Paschalna - 11.04.2020r.
Ofiarowanie Pańskie - 2.02.2020r.
Uroczystość Objawienia Pańskiego - 6.01.2020r.
Pasterka - 24.12.2019r.
Przyjęcie światełka betlejemskiego - 20.12.2019r.
Adwentowa niedziela rekolekcyjna (ks. Florian Cieniuch) - 15.12.2019r.
Wszystkich Świętych - 1.11.2019r.
Błogosławieństwo kierowców i pojazdów - 25.07.2019r.
Boże Ciało - 20.06.2019r.
Uroczystość Odpustowa połączona z jubileuszem 60-lecia kapłaństwa księdza kanonika Franciszka Sołtysiaka - 12.05.2019r.
Wielkanoc - 21.04.2019r.
Wigilia Paschalna - 20.04.2019r.
Błogosławieństwo Pokarmów - 20.04.2019r.
Wielki Piątek - 19.04.2019r.
Wielki Czwartek - 18.04.2019r.
Niedziela Palmowa - 14.04.2019r.
Droga krzyżowa ulicami parafii - 12.04.2019r.
Sakrament Bierzmowania - 10.04.2019r.
Koncert pieśni pasyjnych - 7.04.2019r.
Środa Popielcowa - 6.03.2019r.
Pożegnanie Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej - 03.03.2019r.
Apel Jasnogórski i Maryjna Pasterka - 2.03.2019r.
Peregrynacja - 1.03.2019r.
Zakończenie Misji Świętych - 1.03.2019r.
Apel Jasnogórski- 1.03.2019r.
Odnowienie przyrzeczeń małżeńskich - 28.02.2019r.
Przyjęcie Cudownego Medaliku - 27.02.2019r.
Rozpoczęcie Misji Świętych - 23.02.2019r.
Przedstawienie pt. "Babciu, dziadku nie daj się oszukać" - 3.02.2019r.
Ofiarowanie Pańskie - 2.02.2019r.
Uroczystość Objawienia Pańskiego - 6.01.2019r.
Boże Narodzenie - 24.12.2018r.
100 lat Niepodległości - 11.11.2018r.
Wszystkich Świętych - 1.11.2018r.
Poświęcenie Witrażu przedstawiającego 12 Apostołów, ufundowany przez Rodzyny z Parafii - 14.10.2018r.
Koncert z okazji 100-tej Rocznicy Odyzskania przez Polskę Niepodległości - 30.09.2018r.
Rezurekcja - 1.04.2018r.
Wielki Czwartek - 29.03.2018r.
Bierzmowanie - 26.02.2018r.
Wizytacja kanoniczna Księdza Biskupa Jana Tyrawy - 26.02.2018r.
Koncert laureatów Gminnego Konkursu kolęd i Pastorałek - 2018r.
Jasełka - 14.01.2018r.
Imieniny ks. Dawida - 31.12.2017r.
Pasterka z żywym żłóbkiem - 24.12.2017r.
Betlejemskie światło pokoju - 21.12.2017r.
Błogosławieństwo wieńca adwentowego - 3.12.2017r.
Imieniny ks. Edwarda - 15.10.2017r.
Koncert pieśni maryjnych - 13.10.2017r.
Błogosławieństwo figury i I Nabożeństwo Farimskie - 13.10.2017r.
Wszystkich Świętych - 1.11.2017r.
Niedzielny występ scholii - 29.10.2017r.
Błogosławieństwo różańców - 8.10.2017r.
Błogosławieństwo chorągwi - 7.10.2017r.
Iskra Miłosierdzia - 25.09.2017r.
Wniebowzięcie Najświętszej Marii Panny - 15.08.2017r.
Błogosławieństwo kierowców i pojazdów - 25.07.2017r.
Liturgiczne wprowadzenie w urząd proboszcza ks. Edwarda Wasilewskiego - 9.07.2017r.
Boże Ciało - 15.06.2017r.
Wielki Czwartek - 13.04.2017r.
Wielki Piątek - 14.04.2017r.
Wielka Sobota - 15.05.2017r.
Wigilia Paschalna - 15.05.2017r.
Niedziela Palmowa - 9.04.2017r.
Sakrament Bierzmowania - 27.03.2017r.
Promocja Ministrantów - 20.03.2017r.
Środa Popielcowa - 1.03.2017r.
Święto Żołnierza Wyklętego - 26.02.2017r.
Ofiarowanie Pańskie - 2.02.2017r.
Objawienie Pańskie - 6.01.2017r.
Wspólne kolędowanie - 26.12.2016r.
Narodzenie Pańskie - 25.12.2016r.
Roraty - 13.12.2016r.
Światełko Betlejemskie - 12.12.2016r.
Błogosławieństwo figurek Dzieciątka i stajenek - 11.12.2016r.
Wszystkich Świętych - 1.11.2016r.
Różaniec z dziećmi - 24.10.2016r.
Nabożeństwo Przebłagalne (Renowacja Misji) - 14.09.2016r.
Błogosławieństwo Dzieci (Renowacja Misji) - 11.09.2016r.
Modlitwa przy Krzyżu Misyjnym (Renowacja Misji) - 11.09.2016r.
Rozpoczęcie Renowacja Misji Świętych - 10.09.2016r.
Wniebowzięcie Najświętszej Marii Panny - 15.08.2016r.
Błogosławieństwo kierowców i pojazdów - 24.07.2016r.
Powitanie ks. Dawida - 27.06.2016r.
Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa - 3.06.2016r.
Boże Ciało - 26.05.2016r.
Prymicje ks. Adama Stachowiaka - 22.05.2016r.
Pierwsza Komunia Św. - 15.05.2016r.
Prace Brukarskie - 22-25.04.2016r.
Odpust - 17.04.2016r.
Wielki Czawartek - 24.03.2016r.
Wielki Piątek - 25.03.2016r.
Wielka Sobota - 26.03.2016r.
Wigilia Paschalna - 26.03.2016r.
Niedziela Palmowa - 20.03.2016r.
Promocja Ministrantów - 19.03.2016r.
Sakrament Bierzmowania - 7.03.2016r.
Święto Żołnierza Wyklętego - 28.02.2016r.
Środa Popielcowa - 10.02.2016r.
Błogosławieństwo wody i chleba Św. Agaty - 5.02.2016r.
Ofiarowanie Pańskie - 2.02.2016r.
Peregrynacja Symboli ŚDM - 15.01.2016r.
Objawienie Pańskie - 6.01.2016r.
Wspólne kolędowanie - 26.12.2015r.
Narodzenie Pańskie - 25.12.2015r.
Błogosławieństwo figurek Dzieciątka i stajenek - 13.12.2015r.
Wszystkich Świętych - 1.11.2015r.
Zakończenie Misji Świętych - 20.09.2015r.
Odnowanienie ślubowań małżeńskich (Misje) - 19.09.2015r.
Dzień sakramentów Pokuty i Eucharystii (Misje) - 17.09.2015r.
Nabożeństwo przebłagalne (Misje) - 14.09.2015r.
Modlitwa za zmarłych (Misje) - 13.09.2015r.
Rozpoczęcie Misji Świętych - 13.09.2015r.
Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny - 15.08.2015r.
Błogosławieństwo kierowców i pojazdów - 25.07.2015r.
Wieczór ze Świętym Antonim - 13.06.2015r.
Boże Ciało - 2015r.
Pierwsza Komunia - 17.05.2015r.
Odpust - 26.04.2015r.
Wielki Czwartek - 2.04.2015r.
Wielki Piątek - 3.04.2015r.
Wielka Sobota - 4.04.2015r.
Wigilia Paschalna - 4.04.2015r.
Niedziela Palmowa - 29.03.2015r.
Wycieczka ministrant do Trójmiasta - 21-22.03.2015r.
Promocja ministrantów - 19.03.2015r.
Bierzmowanie 16.03.2015r.
Prace brukarskie 7-11.03.2015r.
Święto Żołnierza Wyklętego - 1.03.2015r.
Popielec - 18.02.2015r.
Błogosławieństwo chleba i wody Świętej Agaty - 5.02.2015r.
Ofiarowanie Pańskie - 2.02.2015r.
Objawienie Pańskie - 6.01.2015r.
Wspólne kolędowanie - 26.12.2014r.
Narodzenie Pańskie - 25.12.2014r.
Błogosławieństwo figurek Dzieciątka i stajenek - 14.12.2014r.
Rekolekcje Adwentowe - 8.12.2014r.
I Niedziela Adwentu - 30.11.2014r.
Święto Niepodległości - 11.11.2014r.
Wycieczka ministrantów do Trójmiasta - 9-10.11.2014r.
Dzień Misyjny - O. Guillermo Aguinaga Pantoja (Kombonianin) - 25.09.2014r.
Święto Podwyższenia Krzyża Św. - 14.09.2014r.
Boże Ciało - 19.06.2014r.
Dni krzyżowe - 24.05.2014r.
Odpust i dziękczynienie za Kanonizację - 11.05.2014r.
Wielki Czwartek - 17.04.2014r.
Wielki Piątek - 18.04.2014r.
Wielka Sobota - 19.04.2014r.
Wigilia Paschalna - 19.04.2014r.
Niedziela Palmowa - 13.04.2014r.
Sakrament Bierzmowania - 31.03.2014r.
Podziękowanie ks. Łukaszowi - 26.06.2013r.
Błogosławieństwo kierowców i pojazdów - 2013r.
Boże Ciało - 30.05.2013r.
Wizytacja - 2.06.2013r.
Pierwsza Komunia - 20.05.2013r.
Triduum Paschalne - 2013r.
Odpust - 21.04.2013r.
Wprowadzenie - 8.07.2012r.