Wspólnoty


• Odnowa w Duchu Świętym: II i IV czwartek miesiąca, o godz. 18:00 Msza św. i spotkanie modlitewne do godz. 20:00 (opiekun: ks. wikariusz).

• Koło biblijne: III czwartek miesiąca od godz. 18:30- 20:00 (opiekun: ks. proboszcz).

• Teologiczny Klub Dyskusyjny: I środa miesiąca od godz. 18:30 - 20:00 (opiekun: ks. proboszcz).

• Grupa Wsparcia „AA” dla osób z problemami alkoholowymi i ich rodzin: wtorki, od godz. 17:00 -19:00 (opiekun: ks. proboszcz).

• Grupa modlitewna „W duchu Maryi”: I i III piątek miesiąca, o godz. 18:00 Msza św. i spotkanie modlitewne od godz. 18:30 - 21:15 zakończone Apelem Jasnogórskim (opiekun: ks. proboszcz i ks. wikariusz).

• Domowy Kościół: II niedziela miesiąca, Msza św. o godz. 12:00 oraz spotkanie raz w miesiącu z rodzinami z kręgu w ich domach (opiekun: ks. wikariusz).

• Schola dziecięca: próby w każdą niedzielę o godz. 11:15 i oprawa muzyczna Mszy św. o godz. 12.00 (opiekun: ks. proboszcz).

• Zespół muzyczny młodzieżowy: próby w każdą niedzielę o godz. 9:15 i oprawa muzyczna Mszy św. o godz. 10:00 (opiekun: ks. proboszcz).

• Żywy Różaniec: I czwartek miesiąca, o godz. 17:30 zmiana tajemnic, o godz. 18:00 Msza św. i spotkanie formacyjne od. godz. 18:30-19:30 (opiekun: ks. proboszcz).

• Stowarzyszenie Wspierania Powołań: I czwartek miesiąca, o godz. 17:30 modlitwa różańcowa i zmiana tajemnic, o godz. 18:00 Msza św. i spotkanie formacyjne od. godz. 18:30-19:30 (opiekun: ks. proboszcz).

• Apostolstwo Dobrej Śmierci: I czwartek miesiąca, o godz. 17:30 modlitwa różańcowa i zmiana tajemnic, o godz. 18:00 Msza św. i spotkanie formacyjne od. godz. 18:30-19:30 (opiekun: ks. proboszcz).

• Koło Przyjaciół Radia Maryja: I czwartek miesiąca, o godz. 17:30 modlitwa różańcowa i zmiana tajemnic, o godz. 18:00 Msza św. i spotkanie formacyjne od. godz. 18:30-19:30 (opiekun: ks. proboszcz).

• Parafialne Koło Caritas: I czwartek miesiąca, o godz. 17:30 modlitwa różańcowa i zmiana tajemnic, o godz. 18:00 Msza św. i spotkanie formacyjne od. godz. 18:30-19:30 (opiekun: ks. proboszcz).

• Eucharystyczny Ruch Młodych - dla dzieci i młodzieży: Msza św. w I niedzielę miesiąca o godz. 12:00 oraz Msza św. w II i IV piątek miesiąca o godz. 18:00 i spotkanie formacyjne od godz. 18:30 - 20:00 (opiekun: ks. wikariusz).

• Służba liturgiczna: szafarze komunii świętej, lektorzy i ministranci: według potrzeb duszpasterskich ustalanych na bieżąco (opiekun: ks. wikariusz).

• Poradnictwo rodzinne: spotkania dla narzeczonych i małżeństw przeżywających kryzys: spotkania według potrzeb osób zainteresowanych (opiekun: ks. proboszcz).