Baner parafii w Białych Błotach

Święto Chrztu Pańskiego
9 stycznia 2022 r.

1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę elektroniczną, która ustawiona jest pod chórem i ofiary złożone na tacę tradycyjną do koszyków zawieszonych przy wyjściach z kościoła.

2. Dziękujemy za ofiary kolędowe, które zostały złożone w kościele i wpłynęły na konto parafii.

3. Dziękujemy za ofiary na fundusz ministrancki złożone podczas rozprowadzania sianka na stół wigilijny i kredy. Zebrano kwotę 4520 zł.

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W „Przewodniku katolickim” miedzy innymi artykuł: Chrzest Chrystusa i mój chrzest oraz Niezgoda i miłość - o ślepej nienawiści i krytyce papieża Franciszka oraz informacje z życia naszej diecezji.

5. Komputerowe badanie wzroku w podstawionym OPTO- BUSIE odbędzie się w piątek 14 stycznia od godz. 13.00-14.00 na parkingu przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Białych Błotach przy ul. Czystej 1A. Informacje szczegółowe w gablocie.

6. Dzisiaj drugie spotkanie synodalne o godz. 15.00.

7. Za tydzień poeta Andrzej Kaźmierczak będzie rozprowadzać książki swojego autorstwa z wierszami o tematyce religijnej. Dobrowolne ofiary z tej akcji zostaną przeznaczone na cele misyjne Zgromadzenia Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego i posługi tych sióstr wśród ubogich dzieci na Filipinach.