XIV Niedziela zwykła
5 lipca 2020 r.

1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę elektroniczną, która ustawiona jest pod chórem i ofiary złożone na tacę tradycyjną do koszyków zwieszonych przy wyjściach z kościoła.

2. Dziękujemy z ofiary na kwiaty złożone do skarbony w czerwcu. Zebrano kwotę 312 zł.

3. W tygodniu czcimy szczególnych patronów: bł. Marię Teresę Ledóchowską w poniedziałek, św. Jana z Dukli w środę, św. Benedykta w sobotę.

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W „Przewodniku katolickim” między innymi artykuł o naszej parafii. Skan niniejszego artykułu wraz z jego treścią został zmieszczony także na stronie internetowej naszej parafii, zachęcamy do lektury oraz informacje z życia naszej diecezji.

5. Zaplanowana na wrzesień pielgrzymka do Fatimy i Santiago de Compostela odbędzie się w przyszłym roku.

6. Dzieci i młodzież chcąc uczyć się w Katolickiej Szkole Podstawowej oraz w I Katolickim Liceum Ogólnokształcącym w Bydgoszczy zapraszamy do wejścia na stronę internetowa www.katolik.bydgoszcz.pl, w zakładce rekrutacja można znaleźć wszystkie niezbędne informacje o przyjęciu do szkoły. Serdecznie zapraszamy.

7. W tygodniu odeszli do wieczności: śp. Franciszka Kowalska l. 99. z ul. Mimozy.