XXIV Niedziela Zwykła

15 września 2019

1.      Dziękujemy za ofiary na cele gospodarcze: 200 zł. od rodziny z ul. Białej.
2.      W liturgii w tygodniu czcimy szczególnych patronów: świętych Korneliusza i Cypriana w poniedziałek, św. Stanisława Kostkę w środę, św. Apostoła Mateusza w sobotę.
3.      Została przygotowana księga intencji mszalnych na rok 2020. Można dokonywać rezerwacji.
4.      Spotkanie koła biblijnego w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00.
5.      Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W „Przewodniku katolickim” miedzy innymi artykuł: Taka ładna praca o posłudze misyjnej doktor Wandy Błońskiej i Rodzinne odkrywanie świata - jak zaspokoić ciekawość dziecka oraz informacje z życia naszej Diecezji.
6.      Prosimy aby Rodzice odebrali we wrześniu deklaracje i materiały formacyjne dotyczące przygotowania dzieci z klasy III do I komunii świętej i młodzieży z klasy VII, VIII i I szkół średnich do bierzmowania. Wypełnione i podpisane deklaracje należy oddać na pierwszym spotkaniu formacyjnym podanym w materiałach. Tych materiałów nie wydajemy dzieciom i młodzieży. Odbierają je wyłącznie rodzice albo prawni opiekunowie.
7.      Ministranci przy wyjściu rozdają Informator parafialny, jest on także wyłożony na stoliku pod chórem. Są w nim informacje dotyczące nabożeństw, grup i wspólnot. Prosimy, aby każdy zabrał go do domu.
8.      Misjonarze Świętej Rodziny ze Złotowa zapraszają na wydarzenie PROJEKT KOSTKA, które odbędzie się od 20 do 22 września, w programie: koncerty, warsztaty i prelekcje. Informacje szczegółowe w gablocie.