Dedykacja

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Najmilsi! Zapraszam Was do odwiedzania strony internetowej Rzymskokatolickiej Parafii pod wezwaniem Chrystusa Dobrego Pasterza w Białych Błotach. Parafia nasza należy do  Diecezji Bydgoskiej, której Biskupem Diecezjalnym, od początków jej powstania jest JE Ksiądz Biskup Jan Tyrawa. W strukturze diecezjalnej parafia należy do dekanatu Białe Błota.
    W dobie rozwoju technologii informacyjnej i komunikacyjnej, pragnę, aby Moi Parafianie i Goście, mieli łatwy dostęp do podstawowych informacji o Parafii i zapewniony kontakt ze swoimi duszpasterzami, którzy z woli Kościoła, zostali ustanowieni i posłani, by wspólnie dążyć do zbawienia.
    Oprócz podstawowych danych i informacji, systematycznie będą dodawane opracowania związane z powstaniem i rozwojem parafii, budową kościoła i wydarzeniami, tworzącymi historię i najnowsze dzieje naszej wspólnoty.
    Nic jednak nie zastąpi autentycznego i osobistego zespolenia z Bogiem, które umożliwia celebrowana liturgia i różne formy pobożności ludu chrześcijańskiego, poprzez które wzrastamy w łasce i mądrości u Boga i ludzi, stąd zapraszam z rzeczywistości wirtualnej do białobłockiej świątyni, do parafialnego Wieczernika, na modlitwę i katechezę, zachęcam do wspólnego budowania Kościoła, który jest naszym Domem.
     Prośmy,  aby Jezus Chrystus Najwyższy i Dobry Pasterz błogosławił nam oraz inspirował nas w pragnieniu osiągania świętości, pogłębiania życia religijnego i budowania komunii.

Pozdrawiam Drogich Parafian oraz Wszystkich, odwiedzających tę stronę.

Ks. Adam Sierzchuła,

email: adamwitam@wp.pl